Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Įprasti tinkleliai

Aprašymas

Tinkleliai nuo vabzdžių – visiškai nekenksmingas, bet labai efektyvus ir ekonomiškas būdas kovoti su visų rūšių vabzdžiais.

Be to, tai gera apsauga ir nuo pūkų bei dulkių. Kodėl norėdami turėti gaivų orą kambaryje, mes turėtume po to griebtis pašluostės ar dulkių dulkių siurblio?

Tinkleliai nuo vabzdžių mažina ir nereikalingą įvairių kritulių poveikį, nors ne visiškai, bet stiprios liūties metu tikrai nesušlaps Jūsų mylimas katinas ant palangės…

Jei dar pridėsime, kad pastaruoju metu atsirado ir antialerginių tinklelių,- jų nauda ir funkcionalumu veikiausiai nesuabejos nei vienas.

Jums belieka tik pasirinkti, kokio tipo tinklelio mechanizmas yra priimtiniausias – paprastesnis rėminis ar stacionarus kasetinis mechanizmas.

Rėminį mechanizmą galite pritvirtinti dviem būdais – magnetukų pagalba (juos integruosime į lango ir tinklelio rėmus) arba nedidelių “auselių” pagalba (tai patartina, jei Jūsų lango plotas yra didesnis, nei 1 m2).

Rėminius tinklelius galima labai lengvai ir greitai nuimti, – tai neužims nė kelių minučių.

Tiesa, dar greičiau  galėsite tai padaryti, jei įsigysite susukamą į kasetę tinklelį. Jis kainuotų kiek brangiau, bet Jums nebereikštų rūpintis, kur žiemai jį padėti. Be to, šaltuoju sezono metu jis pravers apsaugai nuo  nepageidajamų kritulių. Šio modelio tinklelio mechanizmas savo spalva ir forma yra gerai pritaikytas prie lango konstrukcijos ir negadina jo vaizdo iš išorės.

Visų tinklelių audiniai yra pilkos ar juodos spalvos, – minimaliai vizualiai pastebimi.

Nemokamas specialisto iškvietimas