Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Antialerginiai tinkleliai

Aprašymas

Kaip naujovę rinkoje pristatome: antialerginius tinklelius nuo vabzdžių.

Vienas reikšmingiausių naujo produkto privalumų yra tas, kad antialerginiai tinkleliai atlieka filtro funkciją - jie neleidžia prasiskverbti žiedadulkėms j patalpas. Nuo alergijos kenčia didelė dalis žmonių, kurių skaičius auga su lig kiekvienais metais. Tad vienas labiausiai lauktų gaminių buvo antialerginiai tinkleliai nuo vabzdžių, leidžiantys sumažinti alergenų kiekį patalpoje ir taip gerinantys alerginių problemų turinčių žmonių komfortą.

Produkto testavimo tyrimai parodė, jog antialerginis tinklelis, kuriam suteiktas Europos centro alergijos tyrimų fondo (ECARF) sertifikatas, padeda apsisaugoti nuo žiedadulkių. Laboratorijoje vykusio bandymo metu pro kambario langą, kurj dengė antialerginis tinklelis, buvo paskleista 32 mg beržo žiedadulkių, o pro kito kambario langą - žolės žiedadulkių. Lyginant su atidarytu langu buvo aptikta 0.72 proc, 0.69 proc. ir 0.68 proc. beržo žiedadulkių, o žolės - 0 proc. Apsaugos nuo beržo žiedadulkių filtro lygis siekė iki 99.71 proc, o žolės - 100 proc.

Taip pat svarbu ir tai, kad antialerginiai tinkleliai yra universalus produktas, patalpas galintys padėti apsaugoti tiek nuo žiedadulkių, tiek nuo vabzdžių. Tai tampa siena, užkertanti kelią patekti ir vabzdžiams. Dėl šios ir alergenų filtravimo savybių žmogui suteikiama galimybė mėgautis ramiu ir nevarginančiu miegu.

Nemokamas specialisto iškvietimas