Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Gaminiai iš šilumą ir šviesą atspindinčio (ŠŠAA) audinio

Aprašymas

gaminiai-is-siluma-ir-sviesa-atspindinciu-medziaguŠŠAA - efektyvi apsauga nuo saulės, dirbant kompiuteriu.


Šviesą ir šilumą atspindintis audinys (ŠŠAA) yra puiki priemonė, apsauganti nuo saulės spindulių ir šilumos. Ši plėvelė pranoksta visus lūkesčius ir gali būti naudojama tiek privačiose, tiek viešose vietose: įstaigose, konferencijų salėse, ligoninėse ir kt. Gaminiai iš ŠŠAA ypač rekomenduojami patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu. Pro juos nepraeina saulės spinduliai, dažniausiai varginantys dirbant dieną, be to, ji apsaugo kompiuterių monitorius nuo intensyvių saulės spindulių.

ŠŠAA atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, turi ISO 9002 sertifikatą bei sukuria jaukią aplinką. Šis gaminys sudarytos iš dvigubos poliesterinės medžiagos, kurioje yra aliuminio dalelių. Būtent šis labai plonas ir permatomas sluoksnis ir atspindi saulės spindulius ir šilumą.

Daugiau informacijos apie ŠŠAA gaminius


ŠŠAA privalumai:

  • Efektyvi apsauga nuo UV saulės spindulių bei šilumos.
  • Optimalus skaidrumas bei matomumas.
  • Lengva priežiūra, ilgaamžiškumas.


Kalifornijoje ir Majamyje, kur saulė spigina beveik ištisus metus, gaminiai iš šviesą ir šilumą atspindinčio audinio (ŠŠAA), yra labai populiarūs įstaigose. Sudaryti darbuotojų sveikatai palankias darbo sąlygas JAV įstatymai reikalauja ne tik popieriuje, bet ir praktikoje. Šių metų vasaros karščiai Lietuvoje ne ką mažesni nei Majamyje, jie privertė žmones jaustis nepatogiai savo darbo vietoje, o darbdaviams suteikė papildomų rūpesčių, kaip tuos nepatogumus pašalinti. Dauguma darbdavių jau suprato, jog nuo to, kaip žmogus jaučiasi savo darbo vietoje, labai daug priklauso ir jo darbo kokybė. Pavyzdžiui, programuotojas, dirbdamas kompiuteriu, dar gali pamąstyti, nukreipti akis kur nors į tolį, ar į knygą, o buhalterio akys nukreiptos į skaičius monitoriuje, darbas įtemptas, reikalaujantis absoliutaus tikslumo.

Išorinė medžiagos, iš kurios gaminami roletai, pusė yra metalizuota - padengta aliuminio plėvele. Ši plėvelė atspindi šviesą ir “sugeria” dalį į patalpą besiskverbiančios šilumos. Standartinės Vertikalios žaliuzės ar užuolaidos nuo saulės įšyla ir atsiranda “antrinis” šildymo efektas, o kambaryje, kurio languose įmontuoti gaminiai iš šviesą ir šilumą atspindinčio audinio(ŠŠAA), būna daug vėsiau, kai lauke saulė ypač kaitri. Bijantiems skersvėjų nebūtina atidarinėti vienu metu ir langų, ir durų – didelę dalį sklindančios šilumos sulaiko roletai.

Galime pasiūlyti šiuos gaminius iš ŠŠAA:Roletus

 
Vertikalias žaliuzes

 

 

 

 

Atsiliepimai

 

Janina, programuotoja:
“Iš pradžių roletus iš šviesą atspindinčios ir šilumą sugeriančios medžiagos vertinau gana skeptiškai, tačiau jų privalumai atsiskleidė bematant. Karštą šių metų vasarą tai buvo tikras išsigelbėjimas, kadangi pro juos neprasiskverbia tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, dirbant su kompiuteriu kai į monitorių plieskia saulė, labai įskausta akys į jį žiūrėti. O tokiame darbe labai aktualus komfortas akims, nes jos ir taip greitai pavargsta. Ypač kai kabinete sėdi daugiau žmonių, visų kompiuteriai negali būti nusukti nuo lango, ir atsiranda problemos dėl pernelyg intensyvios arba tiesiai į monitorių nukreiptos šviesos. Tuomet nė tamsūs akiniai negelbsti… Roletai yra tarsi ir smulkmena, bet jie, suteikdami komforto, gali gerokai padidinti žmogaus darbo kokybę.”


Jolanta, ryšių sistemų projektuotoja:
“Roletai (ritininės žaliuzės) iš aliuminio plėvele padengtos medžiagos labiausiai tinka įstaigoms arba patalpoms, kur dirbama kompiuteriais. Norint juos turėti gyvenamosiose patalpose, reikėtų žinoti, jog tamsiu paros metu roletai iš minėtos medžiagos nepaslėps nuo smalsių akių kambario, kuriame dega šviesa, - viskas bus matyti kaip ant delno. Jei tikitės komforto akims saulėtą dieną ir privatumo vakare, teks įsitaisyti ir užuolaidas…”

Nemokamas specialisto iškvietimas