Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Mūsų gaminiai ir paslaugos- tai įvairios apsauginės, dekoratyvinės, karštį mažinančios, šilumą taupančios plėvelės, visų rūšių žaliuzės bei grotos, roletai (ritininės užuolaidos), markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas aliuminio bei plastiko sistemomis.

Mes prekiaujame ir klijuojame tik labai aukštos kokybės amerikietišką „CPFilms“ koncerno plėvelę. Pagrindinės plėvelių savybės, kuriomis CPFilms kelis kartus lenkia konkurentus- tai ilgaamžiškumas, spalvos stabilumas, patvarumas. CPFilms gaminamos plėvelės išsiskiria ypač atspariu braižymui viršutiniu sluoksniu, kuris yra dvigubai patvaresnis už artimiausio konkurento rinkoje ir leidžia vartotojui ilgai džiaugtis visais plėvelės suteiktais privalumais.

Siūlome apsauginę, stiklo dekoravimo, plėvelę nuo saulės, termo bei automobilines stiklų plėveles.

Taip pat langų dekoravimui siūlome žaliuzes: - horizontalios žaliuzės, naujo tipo patentuotos horizontalios žaliuzes “Iso”, skirtos šiuolaikiniams PVC, aliuminio ir mediniams langams. - vertikalios žaliuzės iš tekstilės, medžio ir PVC. Klientams siūlome ypatingai plačią, apie 200 žaliuzių audinių kolekciją.

Roletai (ritininės užuolaidos) gaminami tekstiliniai bei iš medinių juostelių. Naudojame kelių skirtingų gamintojų sistemas, todėl roletų pritaikymas yra labai platus, gaminame juos įprastiniams, plastikiniams langams ir stoglangiams, žiemos sodams. Visą kolekciją sudaro virš 200 audinių.

Apsauginės žaliuzės ir grotos yra gaminamos iš aliuminio ir plieno.

Didžiąją dalį medžiagų ir komponentų importuojame tiesiai iš gamintojų. Visos medžiagos bei komponentai atitinka ISSO bei EU reikalavimus bei ekologinės gamybos standartus.

Taip pat galime pasiūlyti ir lauko terasines ar balkonines markizes.

Susidomėjus- kreipkitės ir mes Jums suteiksime daugiau informacijos.

Roletai (ritininės žaliuzės) – tai viena iš langų dekoro priemonių, sukurta apsaugoti patalpas nuo saulės (ypatingai karštaisiais vasaros mėnesiais), naktį ryškiai švienčiančių žibintų šviesos, aplinkinių žmonių žvilgsnių ir žinoma suteikti jums daugiau privatumo. Svarbu pabrėžti tai, kad roletai, gali būti naudojami tiek namo viduje, tiek ir jo išorėje. Tinkantys prie jūsų namų interjero roletai visada atrodys madingai ir tokį pojūtį suteiks visam namui. Roletai yra vienas iš populiariausių langų uždangos įtaisų, nes dažniausiai jie naudojami ir kaip dekoratyvi ir kaip funkcionali langų uždengimo sistema.

 

Be to, sunku nepastebėti roletų privalumų. Dažnai norėdami jaukiai bei moderniai įrengti savo namus, pamirštame atkreipti dėmesį į nedidelę, tačiau svarbią interjero detalę - roletus. Todėl vienas iš roletų privalumų yra tai, kad jie jūsų langams gali suteikti labai patrauklų įvaizdį, kuris išskirs jūsų namus iš aplinkinių. Tinkamai parinkti roletai, kurių pasirinkimas yra išties platus (visą kolekciją sudaro daugiau nei 200 audinių), suteiks jūsų namams šiuolaikiškumo bei glotnumo pojūtį. Mūsų įmonėje yra didžiulis raštų, spalvų bei audinių pasirinkimas. Be to roletus galima išsirinkti iš labai daug skirtingų stilių, todėl pasirinktus roletus nesudėtingai priderinsite prie bet kurio interjero.

 

Svarbu paminėti tai, kad roletams montuoti reikia labai nedaug erdvės, todėl, jei jūs esate priversti taupyti patalpos erdvę, roletai bus geriausias pasirinkimas. Susukus roletus, jų beveik nesimato, todėl patalpa atrodys subtiliai ir skoningai, o jūs galėsite mėgautis erdviais namais. Dažnai, norėdami jaukiai bei moderniai įrengti savo namus, susiduriame su begale problemų, o roletai be abejonės išspręstų bent vieną iš jų.

 

Tinkamai parinkti ir deramai priderinti roletai yra šiuolaikiškas, ekonomiškas ir praktiškas sprendimas. Jie gali padėti jums sutaupyti sąskaitas už šildymą šaltuoju metų sezonu, o karštaisiais metų mėnesiais sulaikyti saulės spindulius, taip išlaikant patalpą gerokai vėsesnę. Taip pat būtina pastebėti tai, kad roletai visiškai blokuoja saulės ir lauke stovinčių žibintų skleidžiamą šviesą, nes jie gaminami iš tankios medžiagos, nepraleidžiančios šviesos, o tai reiškia, kad galėsite ramiai miegoti ne tik naktį, bet ir vidury dienos. Be to roletai nereikalauja daug priežiūros, nuo jų nereikės valyti dulkių, o norint juos išvalyti, galėsite pasinaudoti savo skalbimo mašina.

 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog mūsų įmonė naudoja kelių skirtingų gamintojų sistemas, todėl roletų pritaikymas yra labai platus. Taip pat galime jums pasiūlyti specialių roletų audinių, skirtų patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu, arba peršviečiamų roletų audinių skirtų patalpų užtamsinimui ar vaikų kambariams. Taipogi jūsų namų išskirtinumui mūsų įmonė galėtų pasiūlyti vieną iš roletų rūšių - foto roletus, kurių pagrindinis išskirtinumas – tai, jog ant audinio cheminiu būdu galima perkelti bet kokį jūsų norimą atvaizdą ar atspalvį. Be to, audinį foto roletui galima rinktis standartinio pralaidumo arba gumuotą, o paruoštą audinį galima pritaikyti bet kuriam roletų tipui.

 

Taigi pasikonsultavę su mūsų įmonės darbuotojais, galėsite išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančius roletų modelius, spalvas bei tekstūras ir taip papuošti savo namus. Roletai - tikrai patikima ir puiki langų, stoglangių ar žiemos sodų uždengimo priemonė, nes visiškas šviesos blokavimas ir privatumas - didelis privalumas, kurį roletų pagalba ir mūsų įmonės pastangomis galėsite lengvai įgyvendinti.

Nemokamas specialisto iškvietimas