Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Mūsų gaminiai ir paslaugos- tai įvairios apsauginės, dekoratyvinės, karštį mažinančios, šilumą taupančios plėvelės, visų rūšių žaliuzės bei grotos, roletai (ritininės užuolaidos), markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas aliuminio bei plastiko sistemomis.

Mes prekiaujame ir klijuojame tik labai aukštos kokybės amerikietišką „CPFilms“ koncerno plėvelę. Pagrindinės plėvelių savybės, kuriomis CPFilms kelis kartus lenkia konkurentus- tai ilgaamžiškumas, spalvos stabilumas, patvarumas. CPFilms gaminamos plėvelės išsiskiria ypač atspariu braižymui viršutiniu sluoksniu, kuris yra dvigubai patvaresnis už artimiausio konkurento rinkoje ir leidžia vartotojui ilgai džiaugtis visais plėvelės suteiktais privalumais.

Siūlome apsauginę, stiklo dekoravimo, plėvelę nuo saulės, termo bei automobilines stiklų plėveles.

Taip pat langų dekoravimui siūlome žaliuzes: - horizontalios žaliuzės, naujo tipo patentuotos horizontalios žaliuzes “Iso”, skirtos šiuolaikiniams PVC, aliuminio ir mediniams langams. - vertikalios žaliuzės iš tekstilės, medžio ir PVC. Klientams siūlome ypatingai plačią, apie 200 žaliuzių audinių kolekciją.

Roletai (ritininės užuolaidos) gaminami tekstiliniai bei iš medinių juostelių. Naudojame kelių skirtingų gamintojų sistemas, todėl roletų pritaikymas yra labai platus, gaminame juos įprastiniams, plastikiniams langams ir stoglangiams, žiemos sodams. Visą kolekciją sudaro virš 200 audinių.

Apsauginės žaliuzės ir grotos yra gaminamos iš aliuminio ir plieno.

Didžiąją dalį medžiagų ir komponentų importuojame tiesiai iš gamintojų. Visos medžiagos bei komponentai atitinka ISSO bei EU reikalavimus bei ekologinės gamybos standartus.

Taip pat galime pasiūlyti ir lauko terasines ar balkonines markizes.

Susidomėjus- kreipkitės ir mes Jums suteiksime daugiau informacijos.

PVC užuolaidos konstruojamos iš juostų pagal patalpų ir praėjimų dydį ir atižvelgiant į reikalingas savybes.Užuolaidos turi itin dideles panaudojimo galimybes. Jų patogumas ir teigiamos savybės ypač tinkamos gamybos, pervežimų, sandėliavimo, pardavimų sferose. Lanksčios juostos atsparios UV spinduliams, todėl yra ilgalaikis ir praktiškas sprendimas. PVC užuolaidos lengvai montuojamos ir nereikalauja specialaus patalpos paruošimo. Juostų įrengimas saugo energiją, nes sulaiko šilto ir šalto oro judėjimą, kontroliuoja skersvėjį. Užuolaidos sulaiko dūmus, garus ir dulkes bei sumažina triukšmo lygį iki 30dB. Turėdamos apsaugines funkcijas jos praleidžia šviesą, todėl nereikalingas papildomo apšvietimo įregimas.


DAŽNIAUSIAI PVC JUOSTOS NAUDOJAMOS SANDĖLIUOSE, ŠALDYMO KAMEROSE, GAMYBINĖSE PATALPOSE, PARDUOTUVĖSE IR VISUOMENINĖSE ORGANIZACIJOSE.

- Galimas juostų storis 2, 3, 4, 5, 6 mm

- Galimas plotis 100, 200, 300, 400 mm

- Standartinių PVC juostų eksploatavimo temperatūra svyruoja nuo -5°C iki +38°C laipsnių, lūžio taškas -35°C. Tankis 1,22 g/cm³.

- Atsparių šalčiui standartinių PVC juostų eksploatacijos temperatūra nuo -40°C iki +25°C, lūžio taškas -45°C. Tankis 1,19g/cm³.

- Standartinių rifliuotų juotų ekspoatacijos temperatūra nuo nuo -5°C iki +40°C

- Žemų temperatūrų rifliuotų juostų, ekspoatacijos temperatūra nuo -40°C iki +30°C. Naudojama vietose, kuriose vyksta pakankamai intensyvus eismas, juostos dažnai lankstomos.

Perforuotos PVC juostos naudojamos apsaugai nuo vabzdžių ir paukščių. Gamyboje itin svarbu palaikyti švaros ir higienos reikalavimus atitinkančias sąlygas, todėl perforuotos PVC juostos yra tinkamas pasirinkimas. Juostos padeda ne tik apsaugoti gamybos procesą, bet ir jau pagamintą produkciją. Įrengus PVC perforuotos užuolaidos prisidės prie patalpų apsaugos pagerinimo, kadangi paukščiai sunkiau pateks į patalpas ir nebeaktyvuos įrengtų signalizacijų.

Antistatinės juostos naudojamos palaikyti švarą bei išvengti statinių krūvių. Didžiausias naudingumas įrengiant juostas pataplose, kur dirbama su eletronika ar sprogiomis medžiagomis.

PVC juostos padeda stabilizuoti oro temperatūrą abiejose angos pusėse. Jei PVC juosta įrengiama su lauku sąveikaujančioje vietose, išvengiamas šalto ar karšto oro patekimas į vidų. Įrengti PVC juostą naudinga patalpų viduje, kai reikia atskirti skirtingų temperatūrų erdves. Juostų pagalba išvengiama oro masių maišymosi.

Juostų pagalba taupoma šildymui skirta energija. Ši savybė ypač svarbi šaltojo sezono metu erdvėse, kurios yra šildomos ir pro kurias vyksta didelis judėjimas. Naudojams PVC juostas gali būti sutaupoma iki 30 procentų šilumai palaikyti skirtų lėšų. Juostas patogu taikyti ir patalpų viduje atskiriant šaldymui skirtas patalpas. Atkreiptinas dėmesys, jog temperatūrai palaikymui kaštai sumažėja apsaugant PVC užuolaidomis šildomas patalpas bei šaldomas patalpas.

Naudojant PVC užuolaidas užtikrinamas ilgesnis šaldymo įrangos veikimas. Į šaldymo patalpas patenka mažesnis šilto oro srautas, todėl įrengimai gali dirbti mažesniu pajėgumu. Išvengiant temperatūrų svyravimų, šaldymo įrenginiai gali dirbti pastoviu rėžimu – nereikalingas temperatūros rėžimo keitimas.

Užuolaidos mažina dulkių ir vabzdžių patekimo į patalpas galimybę. Vabzdžiai gali pernešti užkratus ir nešvarą. Apsauga nuo dulkių būtina higieniniams reikalavimas užtikrinti. Šios PVC užuolaidų savybės tinkamos sandėliavimui, pervežimui, sanitarinių patalpų švaros užtikrinimui.

Naudojant šaldymo vitrinoms PVC užuolaidos užtikrina patogumą ne tik pardavėjams, bet ir klientui. Užuolaidos yra pralaidžios šviesai, todėl prekės ir jų išdėstymas puikiai matomas. Juostos gali būti įvairaus pločio ir storio, kuris yra parankus paimti prekę ir nesudaro nepatogumo darbuotojams išdėlioti prekes. PVC juostos yra lengvai valomos. Turėdamos tinkamos savybes naudojimui prekyboje, užuolaidos tiuo pačiu lengvai priderinamos kaip dekoro detalė.

PCV užuolaidos apsaugo pervežamus krovinius nuo aplinkos poveikio. Tam tikrų kategorijų prekėms būtina apsauga ar specialios temperatūros palaikymas pervežimo metu. Naudinga pervežimui naudojame transporte įrengti PVC užuolaidas, kurios pasitarnaus perkraunant krovinius išlaikyti reikiamą temperatūrą. Tuo pačiu bus sumažintos temperatūros palaikymui skirtos sanaudos.

PVC užuolaidos tinka patalpų atskyrimui. Jos suteikia lengvesnį praėjimą nei durys ir tuo pačiu reguliuoja temperatūrą, palaiko švarą. Vartų angose tarnauja vietoj durų - nereikia specialiai atidarinėti ar uždarinėti.

Užuolaidų įrengimas slopina garso sklindimą tarp patalpų. Triukšmo lygis gali būti sumažintas iki 30dB. Garso slopinimas naudingas gamybinėse erdvėse, kai reikia atskirti triukšmingai veikiančius įrengimus nuo kitų darbo erdvių. Toks atskyrimas leidžia lengviau įgyvendinti tinkamų darbo vietų parengimą darbuotojams ir juos apsaugoti nuo triukšmo poveikio.

PVC užuolaidos yra praktiškas sprendimas švaros zonos kūrimui. Patalpose, kuriose reikalingas ypatingas švaros palaikymas užuolaidos pasitarnauja, nes sulaiko dulkes, vabzdžius. Specialios rūšies juostos gali turėti nerūdijančio plieno korpusą bei antistatinės savybės, kurių pagalba filtruoja orą bei apsaugo nuo užteršimo pavojaus.

PVC užuolaidos gali būti taip pat naudojamos apsaugai nuo ultraveoletinių spindulių atliekant virinimo darbus.

PVC juostos parduodamos rulonais.

Standartinių ir šalčiui atsparių PVC juostų techninė charakteristika

 

Bandymo metodas

Klasikinė – standartinė PVC juosta

Šalčiui atspari PVC juosta

Matavimo vienetai

Tvirtumas

DIN 53 505

77

63

-

Trapumas

DIN 53 372

Iki -35

Iki -45

Laipsnių C

Elastingumas

DIN 51 949

-35 Lūžio taškas

-45 Lūžio taškas

Laipsnių C

Vandens absorbcija

DIN 53 472

17

21

Mg

Atsparumas plyšimui

DIN 53 455

17

13

Mpa

Tamprumas

DIN 53 455

300

400

%

Būklė gaisro atveju

DIN 53 382

Savarankiškai gesinti

Savarankiškai gesinti

0

Degumas

Metodas

US MV SS 302

Degus

Degus

0

Akustinė izoliacija

DIN 52 210

Apie 30dB

0

0

Šviesos pralaidumas

-

>80

>80

%

Skirtingų juostų palyginimas


Savybės

Pavadinimas

Storis, mm

Plotis, mm

Max. Temp.

Min. Temp.

Panaudojimas

Charakteritika

Dvipusė juostuota (rifliuota)

4, 5, 6

200, 300, 400

+30°C°

-5°C

Naudojama vidaus angų užuolaidoms, intensyvaus judėjimo patalpoms

Mažas lietimosi plotas tarpusavyje

Mažiau tikėtinas sulipimas dėl kondensato

Atlaiko didelius temperatūrų skirtumus skirtingose juostos pusėse

Ilgesnis tarnavimo laikas dėl mažesnio braižymosi

Energijos taupymas

Dvipusė juostuota (rifliuota), žemų temperatūrų

4, 5

200, 300

+30°C

-40°C

Naudojama vidaus angų užuolaidoms, intensyvaus judėjimo patalpoms

Temperatrūros palaikymas intensyvaus judėjimo zonose

Gamybinių patalų atskyrimas

Dulkių, nepageidaujamų apnašų nepralaidumas

Apsisaugojimas nuo vabzdžių ir paukščių

Perforuota

2, 3, 6

200, 300, 400

+30°C°

-150C

Naudojama apsaugai nuo vabzdžių ir paukščių

Apsaugo nuo vabzdžių

Neleidžia paukščiam patekti į patalpą, angą ar erdvę

Lengvai nuvalomas paviršius

Skaidri sudėtis užtikrina šviesos sklidimą ir erdvės apšvietimą

Tinka didelio aukščio patalpoms

Spalvota

2, 3

200, 300

+30°C°

-150C

Naudojama pažymėti angų kraštus, pridengti praėjimą, dekoruoti patalpą

Pažymi praėjimo angos kraštus

Pažymi PVC užuolaidos kraštus

Tinka patalpų dekoravimo darbams

Galima naudoti avarinio išėjimo pažymėjimui

Tinka atskirti gamybines erdves

Užtamsinanti

2, 3

200, 300

+30°C°

-150C

Naudojama angų, patalpų, prėjėimų tamsinimui

Užtamsina patalpą

Mažina patenkančios šviesos kiekį

Naudojama kaip dekoracinė detalė

Standartinė

1, 2, 3, 4,

100, 200, 300, 400

+380C

-50C

Nauojama komercinėms įmonėms, sandėliavimui, angoms, šaldymui, konteiniariams

Gamybinių erdvių atskyrimas

Patalpų atskyrimas

Kontroliuojama temperatūra gamybinėse patalpose

Higienos palaikymas

Švaros palaikymas

Šilumos išlaikymas

Užuolaidos atsidaro praėjimui ar pravažiavimui reikalingoje vietoje

Neleidžia prasiskverbti skersvėjui

Vidiniuo drėgnumo stabilizavimas

Paviršius lengvai plaunamas

UV spinduliais neveikiamos

Lengvas nuėmimas, sukeitimas ir persidengimas

Standartinė, žemų temperatūrų (Polar)

2, 3, 4

200, 300, 400

+250C

-400C

Naudojama komercinėms įmonėms, sandėliavimui, angoms, šaldymui, konteiniariams

Gamybinių erdvių atskyrimas

Patalpų atskyrimas

Kontroliuojama temperatūra gamybinėse patalpose

Higienos palaikymas

Švaros palaikymas

Šilumos išlaikymas

Užuolaidos atsidaro praėjimui ar pravažiavimui reikalingoje vietoje

Neleidžia prasiskverbti skersvėjui

Vidiniuo drėgnumo stabilizavimas

Paviršius lengvai plaunamas

UV spinduliais neveikiamos

Lengvas nuėmimas, sukeitimas ir persidengimas

Šviečianti tamsoje, dvispalvė

2

200

+30°C°

-150C

Naudoja išryškinti praėjimą

Atkreipia dėmesį

Tinkama avariniams išėjimams

Patogu naudoti tamsiose patalpose

Kontūrų išryškinimas tamsoje


Nemokamas specialisto iškvietimas