Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Horizontalios žaliuzės

Aprašymas

Horizontalių žaliuzių atsiradimo istorija yra labai romantiška,- tai siejama su XVIII a. antroje pusėse Venecijoje gyvenusio garsaus pirklio šeimyninėmis peripetijomis:

Pirklio žmonos būta labai gražios, – o, kadangi, dienas ji leisdavo menėje prie lango laukdama grįžtančio savo vyro,- niekaip neišvengdavo praplaukiančių kanalu gondolose įkyrių vyrų žvilgsnių.
Pavyduolis pirklys pradžioje problemą bandė spręsti aklinomis langinėmis, bet, pagailėjęs visiškoje tamsoje atsidūrusios sutuoktinės, – rado kitą išeitį,- sugalvojo žaliuzes…
Dabar ir gražuolė žmona gėrėjosi puikiais Venecijos vaizdais, – ir svetimos akys netrikdė jos ir jos šeimos ramybės.
Iki šiol Europoje tokios rūšies žaliuzės vadinamos venecijietiškomis...


Horizontalios žaliuzės – tai įrenginys, skirtas užtamsinti patalpas ir reguliuoti į patalpas patenkančios natūralios šviesos srautą. Jas sudaro horizontaliai išdėstytos juostelės, sutvirtintos virvelėmis ir kopėtėlėmis. Jos yra pritvirtintos prie karnizo, kuriame montuojami įvairaus sudėtingumo valdymo mechanizmai. Tai pats pirmasis žaliuzių tipas.

Žaliuzių juostelės gaminamos iš:

       • aliuminio (16 ir 25 mm pločio ir įvairių spalvų);
       • medienos ir ją pakeičiančių dirbtinių medžiagų (skirtingų medienos rūšių ir skirtingų spalvų juostelės būna 25 ir 50 mm pločio);
       • bambuko (25–50 mm);

Įprasta tradicines ( STANDARTtipo) horizontalias aliumines žaliuzes tvirtinti prie sienos ar lubų,- bet kartais tvirtinti patogiau ant lango rėmo.NAUJOS KARTOS MECHANIZMAI turi daug pranašumų,- vietoje virvute ir lazdele valdomų, atsiradus konstrukcijai tik su grandinėle, galima gerokai patogiau keisti juostelių padėtį ir varstyti žaliuzę.Šių modelių mehanizmai dažniausiai (bet nebūtinai) tvirtinami ant modernaus plastikinio lango, – bet tai padaroma taip, kad lango konstrukcija visiškai nenukentėtų,- lango stiklajuostėje padaromos mažos skylutės varžteliams.


Tokios žaliuzės juostelės yra prie pat stiklo paketo,- niekada juostelė Jums nužklius paėmus varstyti langą už rankenos, – o įtemptos mažai pastebimo valo stygos neleidžia lango varstymo metu žaliuzei blaškytis ant jo.


Horizontalios žaliuzės tiesiog integruojamos į langą , negadinant jo estetinės išvaizdos.

Dar siūlome:

 

 50mm horizontales žaliuzes (FRONTON)  – ten, kur reikia uždengti didesnį plotą

  

nestandartines horizontalias žaliuzes

  

 

 

Nemokamas specialisto iškvietimas