Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
callSusisiekime:

 

+370 623 47555

Patraukliausi Pasiūlymai Kasdien!
Mes visuomet pasiūlysime aukščiausią kokybę žemiausiomis kainomis
Tegul mūsų produkcija Jūsų namams suteikia jaukumo ir džiaugsmo.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!

Mūsų gaminiai ir paslaugos- tai įvairios apsauginės, dekoratyvinės, karštį mažinančios, šilumą taupančios plėvelės, visų rūšių žaliuzės bei grotos, roletai (ritininės užuolaidos), markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas aliuminio bei plastiko sistemomis.

Mes prekiaujame ir klijuojame tik labai aukštos kokybės amerikietišką „CPFilms“ koncerno plėvelę. Pagrindinės plėvelių savybės, kuriomis CPFilms kelis kartus lenkia konkurentus- tai ilgaamžiškumas, spalvos stabilumas, patvarumas. CPFilms gaminamos plėvelės išsiskiria ypač atspariu braižymui viršutiniu sluoksniu, kuris yra dvigubai patvaresnis už artimiausio konkurento rinkoje ir leidžia vartotojui ilgai džiaugtis visais plėvelės suteiktais privalumais.

Siūlome apsauginę, stiklo dekoravimo, plėvelę nuo saulės, termo bei automobilines stiklų plėveles.

Taip pat langų dekoravimui siūlome žaliuzes: - horizontalios žaliuzės, naujo tipo patentuotos horizontalios žaliuzes “Iso”, skirtos šiuolaikiniams PVC, aliuminio ir mediniams langams. - vertikalios žaliuzės iš tekstilės, medžio ir PVC. Klientams siūlome ypatingai plačią, apie 200 žaliuzių audinių kolekciją.

Roletai (ritininės užuolaidos) gaminami tekstiliniai bei iš medinių juostelių. Naudojame kelių skirtingų gamintojų sistemas, todėl roletų pritaikymas yra labai platus, gaminame juos įprastiniams, plastikiniams langams ir stoglangiams, žiemos sodams. Visą kolekciją sudaro virš 200 audinių.

Apsauginės žaliuzės ir grotos yra gaminamos iš aliuminio ir plieno.

Didžiąją dalį medžiagų ir komponentų importuojame tiesiai iš gamintojų. Visos medžiagos bei komponentai atitinka ISSO bei EU reikalavimus bei ekologinės gamybos standartus.

Taip pat galime pasiūlyti ir lauko terasines ar balkonines markizes.

Susidomėjus- kreipkitės ir mes Jums suteiksime daugiau informacijos.

Balkonų stiklinimas stumdoma rėmine aliuminio profilių sistema


Balkono stiklinimas aliuminio sistemomis – tai puikus pasirinkimas, siekiantiems greitai ir minimaliomis sąnaudomis išplėsti būsto erdvę. Be to šio tipo balkonų stiklinimas leidžia gana lengvai susikurti privačią ir jaukią erdvę. Tai jaukumo, komforto ir elegancijos derinys, pasižymintis modernumu ir praktiškumu.

Sandaru, patogu ir praktiška

Aliumininė rėminė stumdomoji sistema plačiai naudojama daugiabučių namų, statytų prieš 20-40 metų balkonų stiklinimui. Ši sistema, kartu su varstomų ar nevarstomų aliumininių langų bei vitrinų kombinacijomis tinka įvairios konfigūracijos balkonų įstiklinimui. Ji sandari, praktiška, lengvai prižiūrima, saugi. Saugumą garantuoja galimybė visą sistemą užrakinti. Šis balkonų ir lodžijų stiklinimo būdas atstoja kažkada populiarias grotas žemesnių aukštų gyventojams. Įstiklinus balkoną šiuo būdu, jūsų namuose atsiranda dar viena papildoma erdvė, o jos panaudojimas ar puošyba - kiekvieno vaizduotės, poreikių ar pomėgių įgyvendinimo erdvė. Be to, aliuminio sistemos nereikia keisti, dažyti, nebent nenumatytais atvejais, nes ji yra ilgaamžė ir itin patvari. Taip pat, šio tipo konstrukcija yra atspari šaltam orui žiemą ir karštam – vasarą, o prisitaikymas prie oro pokyčių – ryškus minėtos konstrukcijos privalumas.

Stiklinimas aliuminine rėmine stumdoma sistema sukurtas ir pritaikytas būtent balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stumdoma sistema patogi atidaryti, neužima vidines balkono erdvės. Kadangi įstiklinti rėmai yra stumdomi horizontaliai, todėl atidarius langą nesumažinama balkono erdvė. Aliuminio konstrukcijų balkonų įstiklintas sistemas lengva prižiūrėti, nes stumdomas dalis galima išimti, išvalyti ir vėl įdėti. Nors minėtos konstrukcijos bendras svoris, palyginus su plastikine sistema yra ženkliai mažesnis, tačiau nustatyta, kad aliuminio profiliai net septynis kartus tvirtesni už medines sistemas ir tris kartus – už plastmasines.

Panaudojimo sritis:

Daugiabučių namų balkonai,
Nuosavų namų balkonai,
Pavėsinės,
Prekybos paviljonai.

Ypatumai:

Sistema sandari, lengva, saugi.
Galima stiklinti bet kokios konfigūracijos balkoną.
Sistemos langai laisvai juda dviem kryptimis.
Tinklelio nuo vabzdžių komplektavimo galimybė.
Gaminamos 3-jų ir 2-jų bėgelių stumdomos sistemos.
Profiliai dažyti milteliniu būdu, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės.
Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir po nuvalymo vėl jas įstatyti į rėmą, kas sumažina traumų tikimybę.
Sistema pasižymi optimalia kaina, patikimumu, ilgu eksploatacijos laikotarpiu.
Ji ypač tinka mūsų klimatui, kadangi aliuminis nereaguoja į temperatūrų skirtumus.
Kad kondensatas netekėtų į balkono vidų yra papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur suteka vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.

Net jeigu Jus įsistiklinsite šia sistema balkoną dabar, o po metų ar kitų vyks daugiabučio namo modernizavimo darbai, praktika rodo, kad šia sistema įstiklinti balkonai nedemontuojami, nebent pagal namo modernizavimo projektą būtų didinamas bendras balkono plotas.

Be to balkono stiklinimas aliuminio konstrukcijomis ne tik apšildo jūsų būstą, bet ir puikiai apsaugo balkoną nuo teršalų bei nuo kenksmingo atmosferos poveikio, pasižymi šiuolaikiška išvaizda bei aukštu hermetiškumu. Taip pat gerai izoliuoja garsą ir šilumą. Šios konstrukcijos ne tik praktiškai panaudojamos, bet ir leidžia sukurti tvarkingą bei estetišką vaizdą.

Todėl jei turite didelį privalumą (ypač gyvenant daugiabučiame name) – balkoną, ir dažnai pamąstote apie tai, kaip būtų malonu, jei jame galėtumėte ramiai pasėdėti, gurkšnoti kavą, skaityti knygą ar tiesiog turėtumėte galimybę niekieno neblaškomi pasvajoti- verta pagalvoti apie balkono įstiklinimą aliumine konstrukcija. Tai neabejotinai funkcionalu, modernu, elegantiška, ilgaamžiška bei saugu.

Nemokamas specialisto iškvietimas